Hizmetlerimiz

Araç Kiralama ve Transfer Hizmetleri


Araç Kiralama ve Transfer Hizmetleri

Türkiye’nin her yerine kolaylaşan ulaşım ağı sayesinde araç kiralama ve transfer hizmetleri daha bir önem kazanmıştır.  Bu hizmetin gerekliliğinin ve öneminin farkında olan bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta sınır tanımadığımızı bir kez daha gösterdik.

Geliş ya da gidiş saatleriniz ne olursa olsun;  talebiniz doğrultusunda sizi havaalanından ya da otogardan alıp, ulaşmak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.  Ulaşımın uygun fiyatlara düşmesi ve sefer sayılarındaki artış ile seyahat sayıları oldukça artmıştır. Hafta sonunu değerlendirmek, bir toplantı sonrası yakın bir turistik yerde dinlenmek ve bunun gibi birçok nedenle seyahatler oldukça artmıştır.  İzmir’ e ulaşmak isteyenlerin Adnan Menderes Havalimanına ya da Bodrum ve çevresine ulaşmak isteyenlerin Bodrum Havalimanına indikleri andan itibaren yaşadıkları en büyük sıkıntı ulaşım. Bu sıkıntının ortadan kalkması için oluşturduğumuz ekibimizle siz müşterilerimizi uçaktan indikleri anda havaalanında bekliyor olacağız. Günün ve gecenin her saatinde önceden belirttiğiniz zaman dilimleri çerçevesinde sizleri karşılıyor ve ağırlıyor olmaktan gurur duyacağız. Ulaşımınız sırasında sizlere sunduğumuz güvenliği yüksek, ekonomik araçlarımızdan memnun kalacağınızdan eminiz. 

Transfer hizmetimize ek olarak araç kiralama hizmetimizin de kalitesi tartışılmazdır. Bölgeye olan coğrafi hâkimiyetimiz ile araç ihtiyacınızın farkında olarak sunduğumuz bir diğer hizmetimizdir. Araç kiralama hizmeti; sezonun en yoğun olduğu zamanlarda bile sizlerin ihtiyacına cevap vermektedir. Güvenliği yüksek, ekonomik araçlarımız full kaskolu olarak sizlere sunulmaktadır. 

Şahsi araçlarınız ile yapacağınız yolculuklar hem yorucu hem de maliyetli olacaktır. Bunu düşünerek havaalanına indiğiniz anda kapıda bekleyen araçlarımızla sizlere kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. Şahsi araçlarınızda yolculuk öncesi ve sırasında yapmanız gereken harcamalardan da sizleri kurtarmış oluyoruz. Düzenli bakımları yapılmış, temiz, sigortası ve kaskosu yapılmış araçlarımızla önce can güvenliğinizi sağlamayı amaçlıyoruz. 

Firmamızın temel ilkelerinden hizmette kusursuzluk anlayışı ile,  7/24 sunduğumuz araç kiralama ve transfer hizmetleri ile sizlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz araç ağımızla sizlere,  araç kiralama ve transfer hizmetlerinizde sorun yaşamadan kalite güvencesi veriyoruz. Hızlı ve profesyonel çözümlerimiz ile gerek kişilere gerekse kurumlara araç ihtiyaçlarını karşılama konusunda garanti veriyoruz.

Bu sayfayı paylaş

Apartman ya da siteniz kaç hane olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve giderilmesi gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mahallesi Tepekule İş Merkezi No:40 K:4 Daire:403 Bayraklı/İZMİR

  • Telefon: +90850 221 97 90

  • E-posta: bilgi@smyrnasiteyonetimi.com

Sosyal Medya