Hizmetlerimiz

Konut Kiralama Hizmetleri


Konut Kiralama Hizmetleri

Evlerinizin atıl bir şekilde durmasını mı yoksa size gelir kapısı olmasını mı istersiniz? Kiralama hizmetlerimiz sayesinde kullanmadığınız her konutunuz size para kazandıracak desek?

Smyrna Site Yönetimi firması olarak, kapısı kapalı konutlarınızın tamamını gelir kapısı yapmaya karar verdik. Kullanılmayan konutlar, sizlere masraf olmaktan farklı işlere de yarasın istiyoruz.

Özellikle yazlık konutlar bu anlamda fikir kaynağımız oldular. Tüm yıl boyunca bakım gerektiren  ve yapmadığınız takdirde ciddi külfet olan konutlarınız, kalite ve güven farkıyla kiralanabilecek. Kirala hizmeti kapsamında,  öncelikli olarak evinizin tanıtımı yapılacaktır. Kiralama yapmak isteyen kişilerle iletişime geçilecektir.  Sözleşme işlemi kısmına geçildiğinde, sizin ve mülkünüzün tüm hakları korunmak şartıyla işinde uzman avukatlarca düzenlenmiş sözleşmeler imzalatılacaktır. Kiralama yapan misafirlerinizin de mağdur olmayacağı koşullar tamamen firmamızca sağlanmış olacaktır. 

Bu hizmetten karşılıklı olarak yararlanmış tüm taraflar için memnuniyetin sağlanması firmamız garantisindedir. Aynı bir otel işletmeciliği gibi.  Bir misafirin konaklama süresinin ardından temizlik ve diğer gereksinimler sağlanmış olacaktır. Evinizin kapısı kapandığında yeni misafirlere hazır halde bırakılmış olacaktır. Bu sayede hem mülk sahibi hem de yeni gelecek misafirleriniz için memnuniyet sağlanmış olacaktır. 

Konut Kiralama hizmetleri, siz mülk sahiplerinin yerine mülk sahibi gibi davranan, misafirler açısından ev sahibi olan kurumsal fakat samimi bir hizmettir.  Kiraya verilen dairelerin misafirlerce zarar görmemesi konusunda hassas, oluşabilecek zararların giderilmesi konusunda özel şartnameler ile koruyucudur.  Kiralamaya konu konutların,  fotoğraflı paylaşımında yanıltıcı ve yanlış bilgilendirmeler yapılmadan, olandan farklı görüntüler sunmamaktadır. Bu sayede misafirlerimiz için de güvenirliliği ön planda tuttuğumuzu ayrıca belirtmek isteriz.

1999 yılından bu yana turizm sektöründeki varlığımız ve 2005 yılından bu yana emlak sektöründeki varlığımız ile iki sektörün birleşiminden doğabilecek tüm sorunlara hazırlıklıyız. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizin kusursuzluğunu firma misyonu belirlemiş bulunmaktayız. Kiralama hizmetinden yaralanmanız durumunda, kiralamaya konu tüm tarafların haklarının korunulması ve savunulması konusunda sonsuz titizlik ile çalışmaktayız. Hem mülk sahibinin hem de misafirimizin aldığı hizmetten memnun olması gayesi ile sınırsız hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Biliyoruz ki; mutlu misafirler mutlu yarınları getirecek bize.

 

Bu sayfayı paylaş

Apartman ya da siteniz kaç hane olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve giderilmesi gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mahallesi Tepekule İş Merkezi No:40 K:4 Daire:403 Bayraklı/İZMİR

  • Telefon: +90850 221 97 90

  • E-posta: bilgi@smyrnasiteyonetimi.com

Sosyal Medya