Hizmetlerimiz

Smyrna Site Yönetimi Hakkında


Smyrna Site Yönetimi Hakkında

Yerleşimin ve konutlaşmanın hızla büyümesi ile yönetimsel ve organizasyon ihtiyaçlarının artması kaçınılmaz olmuştur. Hizmet sektörlerin özellikle bulunduğumuz bölgede aldığı talepler artış göstermektedir. 1999 yılında adım attığımız turizm sektöründen edindiğimiz tecrübeler ile 2005 yılında ağımıza eklediğimiz emlak sektörünün tecrübelerinin harmanlanması ile her geçen gün daha da büyüyen bir firma olma yolundayız. 

Site ve apartman yönetimi konusunun yasal belirlemeleri dahilinde ve oluşan talepler doğrultusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamayı kendimize ödev bildik. Yine aynı bilinçle, "yaptığımız her proje yapacağımızın garantisidir” anlayışı ile tüm ekibimizle muhteşem işler çıkarmayı kendimize misyon edindik. Sektöre adım attığımız günden bu yana asla taviz vermediğimiz ilkelerimiz ile takip ettiğimiz teknoloji ve günlük gereksinimler doğrultusunda  büyüyen ve ilerleyen bir firma olma yolundayız. 

Vermiş olduğumuz hizmetin kişi ihtiyaçları yönünde olduğunu, dolayısıyla insanın ihtiyaçlarının hiçbir zaman bitmeyeceği anlayışı ile her geçen gün bilgimize bilgi ekleme hedefindeyiz. Talepler karşısında kısır kalmamak adına alanımızda ve alanımız dışında, müşterilerimizin bize danışacakları her konuda fikir sahibi olmayı ve onlara yardımcı olmayı etiğimiz belirledik. 

İş hayatına atıldığımız günden bu yana hızlı ve kaliteli yükselişimizi kendimize örnek alarak, bölgemizde, site yönetimi ve devamı hizmetlerin sunulmasında en iyi firma olma hedefindeyiz. Hedefimize ulaşmanın yolunun çok iş yapmaktan değil, memnun müşteri portföyü oluşturmaktan geçtiğini biliyoruz. Bunun için yaptığımız her işin altına gurur ve huzur içinde imzamızı atabiliyoruz. 

Yapmış olduğumuz tüm işlerimizde, ilkelerimizden ödün vermeden, çizgimizden asla vazgeçmeden, hedeflerimizin yönünü şaşırtmadan çalışıyor ve sadece mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

Siz de o mutlu müşterilerden olun istiyoruz!

Bu sayfayı paylaş

Apartman ya da siteniz kaç hane olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve giderilmesi gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mahallesi Tepekule İş Merkezi No:40 K:4 Daire:403 Bayraklı/İZMİR

  • Telefon: +90850 221 97 90

  • E-posta: bilgi@smyrnasiteyonetimi.com

Sosyal Medya