Hizmetlerimiz

Peyzaj Hizmetleri


Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj; başlı başına bitki düzenleme sanatı değil, açık alanın doğal ve kültürel elamanların çeşitlendirilmiş olarak düzenlenmesidir. Bu yüzden,  peyzaj hizmetleri başlı başına bir sanat dalıdır diyebiliriz.

Bitkilerin ortamına ve alana göre farklı materyallerle bir araya getirilmesine ek olarak bakımı, sulanması, gübrelenmesi,  görsel açıdan birliğinin ve devamlılığının sağlanması işidir. Çoğumuzun hayalinde özellikle yazlık alanlara gittiğimizde yeşili ve maviyi bir arada görmek gelir. Tabii ki bu iş siz konutlarınıza geldiğinizde başlandıysa zorlaşacaktır. Bunun için siz yaşam alanlarınıza gelmeden önce planlanıp, projelendirilip işleme başlanmış olacak ve siz geldiğinizde size sadece sefasını sürmek kalacaktır.

Peyzaj hizmetleri kapsamında yaptığımız işleri sıralayacak olursak;

•    Gübreleme; Suni ve doğal olarak kullanılan iki tür gübre vardır. Bu konuda tercihi sizlere bırakmakla beraber doğru yönlendirmeler konusunda da yardımcı olmaktayız. Çiçeğin ömrünü uzatan ve sağlıklı olmasını sağlayan çiçek gübresini, çimin doğru uzaması ve sağlıklı olmasını sağlayan çim gübresini ayrı ayrı uygulamaktayız. 

•    Bahçe Toprağı; gerek görülmesi durumunda bahçenizde bulunan alana humusça zenginbu toprak 10 cm lik tabaka olarak uygulanacaktır.

•    Rulo Çim; buuygulama gerek görülmesi ve talep edilmesi durumunda bölgemizden temin edilecek ve uygulanacaktır.

•    Periyodik Bakım Hizmetleri; bu hizmeti daha önceden almış olun yada olmayın, siz olmadığınız zamanlarda rutin olarak bahçenizin bakımı yapılacak, gübreleme, sulama gibi hizmetler sunulacaktır.

•    İlaçlama Hizmetleri;  bahçenizde ya da peyzaj hizmeti almak istediğiniz alanda, oluşabilecek ve bitkilerinizi hasta ederek onlara zarar verecek böceklerin üremesini ve çoğalmasını önlemek için sunulacak hizmettir. Bilhassa yaz aylarında bölgemizde artan ve bitkilere zarar veren galeri güvesi,  kırmızı palmiye böceği,  mantar,  beyazsinek gibi canlıların oluşturacağı zararların önüne geçmenize yardımcı olacaktır. 

•    Bitki Temini; talebiniz doğrultusunda iç ve dış mekanlarınız için her türlü bitki temini yapmakta ve araçlarımızla servis etmekteyiz.

Yine istekleriniz doğrultusunda uzman ekibiz ile sizlere danışmanlık yapmaktan mutluluk duyacağız. Biliyoruz ki; sizlerin hayali olan mavi yeşil uyumunu yakalamaktan alacağınız mutluluk bizlere memnuniyetiniz olarak yansıyacaktır. 

Size sadece tadını alacağınız işler yapmaktayız.

 

Bu sayfayı paylaş

Apartman ya da siteniz kaç hane olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve giderilmesi gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mahallesi Tepekule İş Merkezi No:40 K:4 Daire:403 Bayraklı/İZMİR

  • Telefon: +90850 221 97 90

  • E-posta: bilgi@smyrnasiteyonetimi.com

Sosyal Medya