Hizmetlerimiz

Konut-Ev Yönetimi


Konut-Ev Yönetimi

Ben yokken çiçeklerim ne olacak sorusunun cevabı: Ev Yönetimi.

Evet, yanlış duymadınız. Çoğumuzun çocukluk yaşlarında komşuya anahtar bırakmalar vardı bir yere gidileceği zaman. Maalesef ki; bu inanç ve güven ortamı artık kalmadı. Peki, ne yapacağız? Ev yönetimi hizmetinden yararlanacağız.  Çünkü bu güvensiz ortamda sizin huzursuzluk hissetmeden anahtarınızı bırakabileceğiniz bir yer var artık. Bu hizmetin kapsamında, aklınızda olanların tamamı mevcut.

Evinizin havalandırılması, temizliği gibi bakım işleri, olmadığınız zamanlarda evin genel kontrollerinin yapılması ve bunun size fotoğraflı olarak bildirilmesi, havuz, bahçe ve genel bakımların düzenli olarak yapılması, ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında bilgilendirmelerin yapılması, muhasebesel işlerin yapılması, evinizde tadilat ya da işçilik gerektiren bir işin yapılması durumunda çalışanların ve çalışmaların kontrol edilmesi ve buna benzer birçok işin yapılması, ev yönetimi hizmeti kapsamındadır.

Bu hizmete ihtiyaç duyacaklar genelde, yazlığını ya da başka bir şehirdeki evini kiraya veren konut sahipleri olmaktadır. Bunun sebebi, uzakta olan işlerin kontrolünün zor olmasıdır. Tüm işleri birinin sizin için canla başla yapıyor olması tabiî ki bir ayrıcalıktır. Ve biz bu ayrıcalıktan yararlanırken bizi tercih etmiş olmanızdan gurur ve memnuniyet duymaktayız.

İşletmesel açıdan bakıldığında tercih sebebi olmakla beraber, şahsi amaçlar için de kullanmak size paha biçilemez bir değer sunmaktadır. "ZAMAN”… 

Çalışan bir ailesiniz ve on beş günlüğüne tatile yazlık evinize geleceksiniz. Geldiğinizde yol yorgunluğuyla elinizi hiçbir şeye vurmak istemeyeceksiniz. Ertesi gün, bir senedir gelmediğiniz evinizde yapılacak ne kadar iş olduğunu fark edeceksiniz ve fikri olarak tatil gözünüze büyümeye başlayacak. Beyler bahçenin durumundan, bayanlar evin ne kadar kötü durumda olduğundan yakınacak. İki haftalık tatilinizin neredeyse bir haftasını bunları düşünmek, yapmayı planlamak ve yapmanın yorgunluğu ile geçireceksiniz. Yorgunluğun getirebileceği psikolojik sorunları saymıyorum bile.

Baştan alalım. Tatile çıkma tarihini bize bildirdiniz. Tüm yıl boyunca bahçe, havuz, bakım onarım gibi tüm teknik hizmetleriniz zaten belirli aralıklarla yapıldığı için bunun için ekstra bir çalışma gerekmeyecek. Eviniz siz gelmeden temizlenmiş, havalandırılmış olacak. Yol yorgunu olarak girdiğiniz evinizde size sadece koltuğa oturmak kalmış.

İşte tüm bu zaman ve huzuru size sunmak için, firma garantisi ile verdiğimiz ev yönetimi hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. 

İyi tatiller!

Bu sayfayı paylaş

Apartman ya da siteniz kaç hane olursa olsun, yönetimsel ihtiyaçların ve sorunların profesyonel olarak ele alınması ve giderilmesi gereklidir. Herkese eşit mesafede, yasalara uygun, açık ve güvenilir site ve apartman yönetim hizmetleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mahallesi Tepekule İş Merkezi No:40 K:4 Daire:403 Bayraklı/İZMİR

  • Telefon: +90850 221 97 90

  • E-posta: bilgi@smyrnasiteyonetimi.com

Sosyal Medya